menu

Dla kogo

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Sprawdź, jak możesz rozwijać swoją firmę, korzystając z szerokiej oferty usług bankowych dla przedsiębiorstw każdej wielkości z różnych branż.  Pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki na rynku polskim i zagranicznym. Wesprzemy Twoją firmę w bieżącej obsłudze i sukcesywnym rozwoju.

Rozwiązanie dla dużych przedsiębiorców

Duże przedsiębiorstwa

Mierz wysoko i rozwijaj z nami swoją firmę. Wspieramy duże przedsiębiorstwa w działaniach bieżących i inwestycyjnych w kraju oraz za granicą. Oferujemy kompleksowe i indywidualne podejście do Twojego biznesu – finansujemy, zabezpieczamy transakcje i spłaty kredytów.

Samorządy

Samorządy

Dla jednostek samorządu terytorialnego przygotowaliśmy nowoczesne usługi bankowe, produkty wspierające finansowanie działalności bieżącej i inwestycyjnej oraz programy finansowania mieszkalnictwa. Dopasowujemy rozwiązania do konkretnych potrzeb samorządów i spółek komunalnych.

Podmioty rynku mieszkaniowego

Podmioty rynku mieszkaniowego

Dla podmiotów rynku mieszkaniowego – spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz towarzystw budownictwa czynszowego – przygotowaliśmy produkty, które wspierają budowę nowych mieszkań i lokali, modernizację i rewitalizacji budynków już istniejących, efektywność energetyczną oraz dystrybucję odnawialnych źródeł energii.

Carving his own career path

Osoby prywatne

Chcesz założyć firmę, ale nie masz wystarczającego wkładu własnego? Chcesz wynająć mieszkanie, ale czynsz na rynku komercyjnym jest dla Ciebie zbyt wysoki? Jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? A może potrzebujesz od nas innego wsparcia? Sprawdź, z jakich produktów możesz skorzystać i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Instytucje publiczne

Instytucje publiczne

Szeroki pakiet produktów bankowych dopasowanych do indywidualnych oraz specyficznych potrzeb instytucji publicznych – szkół, sądów, zakładów karnych, prokuratur. Skorzystaj z oferty rachunków bankowych, kart płatniczych, wsparcia finansowego na inwestycje, infrastrukturę, modernizację i rewitalizację. Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla obsługiwanej przez Ciebie instytucji.