menu

Pożyczka na rozwój dla podmiotów ekonomii społecznej

Pożyczki dla podmiotów ekonomii społecznej, które działają dłużej niż rok i chcą inwestować w swój rozwój. 

Pożyczka na start dla podmiotów ekonomii społecznej

Preferencyjna pożyczka dostosowana do możliwości podmiotów ekonomii społecznej, które rozpoczynają działalność.

Pożyczka szerokopasmowa

Prowadząc przedsiębiorstwo telekomunikacyjne możesz skorzystać z pożyczki unijnej na budowę, przebudowę i modernizację sieci umożliwiającej dostęp do szybkiego Internetu. Możesz ją również przeznaczyć na wydatki płynnościowe. Dowiedz się więcej o pożyczce szerokopasmowej.

Pożyczki z projektu Małopolska Pożyczka

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego do rozwoju swojej firmy? Wnioskuj o pożyczkę z unijnego projektu Małopolska Pożyczka.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze Kujawy Pomorze

Przedsiębiorcze Kujawy Pomorze to projekt dla wszystkich szukających dodatkowych funduszy na rozwój firm. Sprawdź ofertę pożyczek unijnych na rozpoczęcie działalności lub zmianę modelu biznesowego.

Pożyczki z projektu Lubuski Filar 2020

Pożyczki z projektu Lubuski Filar 2020 to szansa dla Ciebie i Twojej firmy! Wnioskuj o pożyczkę unijną na warunkach korzystniejszych niż rynkowe i zainwestuj w nowe rozwiązania, które mogą przynieść Ci większe dochody.

Pożyczka z projektu Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+

Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+ to projekt skierowany do wszystkich przedsiębiorców z woj. pomorskiego, którzy chcą założyć nową firmę lub rozwinąć już działającą. Skorzystaj z szerokiej gamy produktów: pożyczki na innowacje, pożyczki inwestycyjnej, pożyczki profilowanej, pożyczki rewitalizacyjnej lub poręczenia. Wybierz produkt, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze lubelskie

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze lubelskie skierowane są do mikro-, małych i średnich firm. Dzięki nim rozwiniesz swoją firmę i zrealizujesz biznesowe cele. 

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze podkarpackie

Projekt Przedsiębiorcze podkarpackie już od 2016 roku pomaga w rozwoju firm z województwa podkarpackiego. Niezależnie od branży, wnioskuj o pożyczkę standardową lub standardowo-inwestycyjną i stań się liderem w swoim regionie.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze podlaskie

Twoja firma może zostać liderem w województwie podlaskim. Wnioskuj o nisko oprocentowane pożyczki z unijnego projektu Przedsiębiorcze podlaskie i zyskaj dofinansowanie na rozwój, innowacje i bieżącą działalność.

Pożyczka z projektu Przedsiębiorcze świętokrzyskie

Myślisz o rozwoju swojej firmy? Nie wiesz skąd wziąć fundusze? Sprawdź ofertę pożyczek unijnych z projektu Przedsiębiorcze świętokrzyskie. Możesz zyskać dofinansowanie nawet do 1 mln złotych na warunkach rynkowych lub korzystniejszych niż rynkowe.

Pożyczka z projektu Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego do rozwoju swojej firmy? Wnioskuj o pożyczkę z unijnego projektu Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie! Możesz otrzymać do 1,5 mln zł na warunkach rynkowych lub korzystniejsze niż rynkowe. Wybierz pożyczkę dla siebie.

Pożyczki z projektu Inwestycje, Innowacje, Energetyka dla województwa dolnośląskiego

Prowadzisz mikro-, małą lub średnią firmę w woj. dolnośląskim? Potrzebujesz wsparcia finansowego, żeby rozwinąć swój biznes? Sprawdź unijny projekt Inwestycje, Innowacje, Energetyka dla województwa dolnośląskiego, dzięki któremu możesz otrzymać pożyczkę na warunkach rynkowych lub korzystniejszych niż rynkowe.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa łódzkiego

Wnioskuj o pożyczkę unijną i przeznacz ją na rozwój swojej firmy. Wprowadź na rynek nowe produkty, usługi i zrealizuj nowe projekty. Sprawdź ofertę pożyczek z projektu Jeremie2.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa mazowieckiego

Prowadzisz mikro-, małą lub średnią firmę? Skorzystaj z pożyczek unijnych na rozwój działalności, dzięki którym Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna. Dowiedz się więcej o pożyczkach unijnych na rozwój firmy.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa wielkopolskiego

Skorzystaj ze wsparcia finansowego i rozwiń swoją firmę. Dzięki pożyczkom unijnym, możesz kupić nowy sprzęt, ulepszyć produkty lub usługi, zrealizować nowe przedsięwzięcia. Sprawdź projekt Jeremie2 dla woj. wielkopolskiego.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa zachodniopomorskiego

Zainwestuj w swoją firmę i wnioskuj o pożyczkę na rozwój! Dzięki pożyczkom ze środków unijnych możesz unowocześnić swoją firmę, kupić towary lub wprowadzić na rynek nowe usługi. Nie zwlekaj! Sprawdź szczegóły pożyczki już dziś.

Kredyt na innowacje technologiczne

Wsparcie finansowe na rozwój i podniesienie konkurencyjności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.